Systemy fotowoltaiczne

Energia słoneczna dla domów jednorodzinnych

Stawiamy na energię pozyskiwaną z paneli słonecznych, ponieważ jest ona przyjazna dla środowiska, a także przyczynia się w znacznym stopniu do zachowania czystości powietrza. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, spełniając oczekiwania naszych klientów, jak również doradzając im w wyborze optymalnych rozwiązań do ich domów.

Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości, stawiamy na komponenty z najwyższej półki, by każdy mógł się czuć naprawdę bezpiecznie w swoim domu. Przy montażu instalacji fotowoltaicznych wykorzystujemy m.in. produkty firm takich, jak: Bauer Solar, Canadian Solar, LG Solar i Fronius.

Jakie są koszty montażu systemu fotowoltaicznego?

Koszty w dużej mierze zależą od średniego zużycia prądu w danym budynku, rodzaju poszczególnych komponentów oraz montażu. Przed dokonaniem ostatecznego zamówienia wykonujemy pomiary, a także wycenę całej instalacji fotowoltaicznej w sugerowanej przez nas mocy, pozwalającej na pokrycie zapotrzebowania na prąd przez cały rok. Dla każdego klienta wycena jest robiona indywidualnie i dzięki temu może on podjąć ostateczną decyzję.

Instalacja fotowoltaiczna a oszczędności

Kiedy jesteś w stanie zaoszczędzić pieniądze, korzystając z odnawialnych źródeł energii?

W stale zamieszkanym budynku jednorodzinnym bądź regularnie użytkowanym budynku użyteczności publicznej praktycznie od pierwszego dnia po podłączeniu do sieci. Wyobraź sobie sytuację, w której z dnia na dzień odpada konieczność regulowania rachunków za prąd. Odpada też kwestia uzależnienia od odgórnie narzucanych, rosnących z roku na rok stawek za kilowatogodziny. Sam dobrze wiesz, ile rocznie musisz przeznaczać środków na prąd. Po zamontowaniu oraz podłączeniu naszej instalacji te środki zostaną w Twojej kieszeni i możesz je przeznaczyć na coś innego.

Poprawnie zaprojektowana oraz wykonana instalacja fotowoltaiczna zwraca się już po kilku latach.

Należy mieć na uwadze, że przyznawane Polsce roczne limity emisji CO2 prawdopodobnie spowodują skokowy wzrost cen energii w ciągu najbliższych lat, osiągając poziom, który dla niektórych gospodarstw domowych może być ciężki do udźwignięcia. Posiadacze przydomowej elektrowni fotowoltaicznej należą do niewielkiej grupy osób, których ten problem nie będzie dotyczył.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego w celu rozmowy o Państwa potrzebach energetycznych i dokonania dla Państwa bezpłatnej wyceny.

Oferujemy również usługę serwisowania już wykonanych instalacji.