Dołącz do coraz szerszej grupy osób i postaw na odnawialne źródła energii! Wykorzystanie naturalnych, niekończących się zasobów do produkcji prądu i ciepła to trend, który w naszym kraju zyskuje coraz większą liczbę zwolenników, a najchętniej wybieranym rozwiązaniem od kilku lat niezmiennie są panele fotowoltaiczne. Korzyści dla środowiska naturalnego połączone są z niezależnością energetyczną – użytkownika paneli nie dotyczą wahające się ceny prądu, a on sam staje się jednocześnie producentem i konsumentem energii słonecznej, której nadwyżkę może oddać do sieci. I ty możesz stać się właścicielem takiej instalacji – wystarczy, że skontaktujesz się z przedstawicielami naszej firmy!

Mieszkasz w Zabrzu? Zdecyduj się na fotowoltaikę!

Oferta naszej firmy kierowana jest do mieszkańców wielu śląskich miejscowości, w tym Zabrza i okolic. Zajmujemy się wyceną, projektowaniem i montażem instalacji, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązania i komponenty do specyfiki budynku i potrzeb klienta. Efektem naszych działań jest długowieczna instalacja (do 25-30 lat), która nie wymaga częstej konserwacji, jest praktycznie bezobsługowa i ma minimalny wpływ na otaczające nas środowisko naturalne.

Instalacje fotowoltaiczne – Zabrze – dofinansowanie

Jeśli mieszkasz w Zabrzu lub okolicach tego śląskiego miasta i chciałbyś zdecydować się na panele fotowoltaiczne, koniecznie sprawdź, na jakie formy dofinansowania możesz liczyć. Mieszkańców Zabrza i okolic obejmuje ogólnopolski program „Mój Prąd”, a także inicjatywy i projekty organizowane przez samorządy lokalne i regionalne. Sprawdź warunki przyznawania dotacji, wytyczne dotyczące dokumentów i terminy składania wniosków. Dzięki temu znacznie obniżysz wstępne koszty inwestycji, jaką jest fotowoltaika. Zabrze i inne, okoliczne miejscowości też mogą przejść na odnawialne źródła energii! Nasza firma z chęcią zajmie się zaprojektowaniem i montażem instalacji właśnie dla Ciebie – nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!